.

.

New
2017 Свежа и Чиста Жените Шамија Пастирска Природа Стил Полиестер Јака Зелена Страна Дама Марами Size180*80см

2017 Свежа и Чиста Жените Шамија Пастирска Природа Стил Полиестер Јака Зелена Страна Дама Марами Size180*80см

DEN 218.00
DEN 236.64

Стока
Достапно.


2017 Свежа И Чиста Жените Шамија Пастирска Природа Стил Полиестер Јака Зелена Страна Дама Марами
Size180*80см
материјал : 100% полиестер
Треба да ги Знаете : Што се OEM фабрика ,y ou може да ни кажете ако имате посебни барања. На шамија големина во рок од 3 cm грешка припаѓа на нормален феномен, може да биде нормална. Цел шамија боја не се усогласат со вистинска слика, verything е примерок слика ќе преовладува.

Детали

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Марами Тип:
Шамија
Стил:
Новина
Бренд Име:
daguanjing
Шаблон Тип:
Печати
Марами Должина:
>175cm
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
Шамија
Is_customized:
Yes
Сезоната:
зимски есен пролет лето
Место на Orgin:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Главната боја:
Жолта&Зелена
Големина:
180*80cm
Транспорт:
freeshiping
Услуга:
добро
Функција:
мулти-функција
Стил:
Повик
Свеж

Избор на клиенти