.

.

New
Нова мода жените хеклани shawl кука цвет чипка кејп блузи openwork smock реси блузи

Нова мода жените хеклани shawl кука цвет чипка кејп блузи openwork smock реси блузи

DEN 529.00
DEN 588.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Марами Должина:
Марами Тип:
Pashmina
Материјал:
Памук
Свеж

Избор на клиенти