.

.

New
Нови Гроздобер Накит Мода Бохемија Хривнија Ретро Злато прилагодливи Смола Multicolor Шарм Љубов Ткаенината Жените Нараквици & Алки

Нови Гроздобер Накит Мода Бохемија Хривнија Ретро Злато прилагодливи Смола Multicolor Шарм Љубов Ткаенината Жените Нараквици

DEN 127.00
DEN 212.16

Стока
Достапно.

ако ви се задоволи со нашите производи, ве молиме да се даде нашиот производ сите 5 ѕвезди повратни информации и споделување на некоја слика на вашиот споделување може да им даде
други клиент голема помош и удобност, благодарение на вашиот љубезно.
Оваа Ставка Опис Име : Нови Гроздобер Накит Мода Бохемија Хривнија Ретро Злато прилагодливи Смола Multicolor Шарм Љубов Ткаенината Жените Нараквици & Алки Материјал : кристал и смола Lenght Димензии : 20 см Тежина : 18. Фабрика Директни Продавница & Евтини Цена & Висок Квалитет И Брза Испорака 6. ние ќе го препрати или враќање на пари за вас. Вашето задоволство постигнување на нашата цел., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. Како производител и веледрогерија, на различни накит и други декорација.6 g Боја : антички злато ако ви се допаѓа нашата продавница, ве молиме кликнете тука за да додадете мојата продавница до вашите омилени , ако ви се допаѓа овој објект , ве молиме кликнете тука за да додадете желба листа.Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Цел - - - - - - - Слободно Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Повратни информации Вашите повратни информации е многу важна за нас.Ние брод нашите предмети што е можно побрзо со ЕМС/DHL/Федекс или Кина Пост Mail,превозот зависи од вкупните трошоци како удар : Превозот Начин Delivey Време Ред вкупно Следење на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 25-60 работни дена Да во Кина Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 15-50 работни дена >=$7.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Двоен-безбедност-clasps
Обликотшема:
Топката
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Жените Хривнија
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Материјал:
Кристал
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Никој
Синџир Тип:
Никој
квалитет:
ААА+
женска нараквица стил:
турски Кристал хривнија
турција хривнија накит:
жените Африкански хривнија накит
свадба хривнија:
турски хривнија
Повод:
свадба.партија.подарок.роденден
Камен Материјал:
смола и кристал кристално
is_customized:
yes
Жените Хривнија:
прилагодлив
Метали Тип:
Злато Позлатен
Свеж

Избор на клиенти