.

.

New
8.26 Модните Рок Дизајн Партија Накит Сребро или Злато Нерѓосувачки Челик Ткаенината Алка Хривнија Biker Doubld Скелет Череп Стил

8.26 Модните Рок Дизајн Партија Накит Сребро или Злато Нерѓосувачки Челик Ткаенината Алка Хривнија Biker Doubld Скелет Череп

DEN 691.00
DEN 767.52

Стока
Достапно.


Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас.
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање .
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
Превозот информации :
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето. Ви благодариме!
. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Ако предмети сеуште не сте пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Можете да изберете изразуваат (како ЕМС или DHL и сл) и да плати исклучување, кои објекти ќе пристигне во 5-7 дена!
Плаќање
Плаќањето е excepted да се примени во рок од 3 дневна кога ќе се плати.
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.

Детали

Метална боја:
Сребро, Злато
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Никој
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Должина:
21cm
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Бренд Име:
Granny Шик
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Тип На Објект:
хривнија
Големина:
8.26(21cm)length,34.8mm wide,60g
Метал Тип:
316L не ' Рѓосувачки челик
боја:
Сребрена/злато
Пол:
Мажи & Жени
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Обликот:
Приказ На Слика
Продавница тип:
Фабрика Продавница
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти