.

.

New
SHAOJIA 1Set 4pcs Кожа Хривнија Жените Multilayer Дрво Мушка Цинк Легура Пердув Пол Мажи Ретро Остава Чешка Ткаенината Хривнија

SHAOJIA 1Set 4pcs Кожа Хривнија Жените Multilayer Дрво Мушка Цинк Легура Пердув Пол Мажи Ретро Остава Чешка Ткаенината Хривнија

DEN 164.00
DEN 272.64

Стока
Достапно.

Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени. и место на цел заедно.Нашите производи имаат многу боја можете да поставите избрани цел.Ние прифаќаме да се вратат. сигурни дека Ќе може да се користи шопинг количка и одберете дизајни сте заинтересирани. Во овој случај, ве молиме контактирајте со нас дозволете ми да знам колку количина во скршен. ако производот има каков било квалитет проблем,Ние ви нудиме целосна наплата. Купувачи се плати за враќање поштарина.Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка! ! !
Повратни информации :
1.Сите наши производи се директни фабрика снабдување со гарантиран квалитет. Времето за испорака потреби околу 12-35 работни дена од Кина Пост Воздух Mail и aroud 3-5 работни дена од DHL/ ФЕДЕКС /UPS /EMS
П : Зошто Вашата Стока Е Многу Евтини, Квалитетот Е Загарантирана?
О : Затоа што ние имаме свои фабрика.Откако си ја примил пратката,pls проверите количеството и квалитетот на вашата нарачка, Ако вашиот производ се појави квалитет проблем , pls правите фотографии и да ни да се провери, по проверка, ние ќе ја вашата парцела или целосно враќање на средствата. тоа сè уште не може да се избегне грубото ракување транспорт на работници.Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Чешка
Бренд Име:
SHAOJIA
Затворач Тип:
Чипка-Up
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Обликотшема:
Пердув
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
TZ094
Материјал:
кожа
Функција:
Други
Должина:
17-21CM
Свеж

Избор на клиенти