.

.

New
100PCs Мека 7.2 cm Играчка Пиштол Куршуми Шупливи Дупка на Главата Рефил Пикадо за Nerf Серија Blasters Божиќ Дете Децата Подарок Мека Куршум

100PCs Мека 7.2 cm Играчка Пиштол Куршуми Шупливи Дупка на Главата Рефил Пикадо за Nerf Серија Blasters Божиќ Дете Децата Подарок

DEN 172.00
DEN 239.04

Стока
Достапно.


Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.
Време на испорака : друга земја и со различни класа на превозот имаат различни времето за испорака, можете да проверите Вети Време кога ќе изберете превозот начин за вашата нарачка.51" Боја : Светло Зелена Количина : 100 PCS Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет на Овие Пикадо се специјално дизајнирани да работат со новиот N-strike Елита која има "слем оган" за брз шут и да пука пикадо до 75 метри, со никакви модификации се потребни. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.)
Бидете сигурни дека ќе обезбеди уредна достава, со адреса и телефон.
(Економска класа превозот со поволни превозот надомест, но не доставува информации.
- СОВЕТИ -
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени?
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Тие, исто така, работат со било какви N-Strike Елита blaster и најоригиналните N-Strike blasters, така што вашиот blaster на избор, муниција со Рефил Пак Мек сунѓер пластични материјали и круг главата дизајн Многу безбедно куршуми кои можат, исто така, се започна далеку растојание Кога го отпушти надвор, куршум може да се направи свирче звук, многу интересна
Карактеристики : Материјал : Сунѓерот & Пластични Големина(Lx D) : стан.

Детали

Бренд Име:
WoSporT
Број На Модел На:
132g
Тип:
играчка пиштол куршуми
Количина:
100pcs
Тип:
играчка пиштол куршуми
ID:
BB183
Возраст Опсег:
> 3 години
Пластични Тип:
PP
Карактеристики:
Гумени,Мини
Големина(LxD):
стан.7.2 cm x 1.3 см/2.8x0.51
клучни зборови:
Nerf Рефил Пикадо
Точка име :
пена куршуми
Функција:
Играчка Пиштол Куршуми за N-strike Елита Серија Blasters
Свеж

Избор на клиенти