.

.

New
Вистински Елегантен Злато Обвивка Beaded Долги Ракави, Мајка на Невестата Чипка Фустани 2017 Формално Жените Чај-Должина на Матурска Партија Фустани LE10

Вистински Елегантен Злато Обвивка Beaded Долги Ракави, Мајка на Невестата Чипка Фустани 2017 Формално Жените Чај-Должина на Матурска

DEN 6912.00
DEN 7679.52

Стока
Достапно.

0 дополнителни трошоци за плус големина или комплицирано промена на дизајн на услугите на моделот.22-33 дена да го разгледа и да 3-7 дена да брод(Русија треба околу 15-20 дена да брод). 3)Обработка на,обработка време за 22-33 дена(Нормално невести ред венчаница неколку месеци однапред да се биде подготвен за големиот ден ). Таму ќе биде US$30.Можам custom size? Да,ние може да custom size за вас слободно. Ако прилагодувањето трошоци надмине оригиналната цена на фустанот од 20%, ќе се надомести само до износот еднаков на 20% од фустан е оригинална цена. Сите фустани се изработени или се со простор за промени и прилагоди, ако сакате. (Ние нормално прогласи ниска вредност,не се изјасни вистинска вредност, ако сакате посебна вредност, pls кажете му на продавачот или напишете во полето за пораки на вашата нарачка)
5.За да изберете стандардна големина, ве молиме љубезно укажуваат на САД, велика БРИТАНИЈА и во Европа Големина стандард јасно,пред тоа, pls се однесуваат на мојот понудени големина на табелата, тоа е нашата стандардна големина. Понудата е не вклучувајќи какви било додатоци како превез, petticoat, ракавици, итн без посебна најава, ако сакате да купите некои додатоци,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас кога ќе го поставите цел.Можете да обичај се направи фустан ако јас испратите некои слики? Да,ние може да обичај се направи фустан според вашите слики.Ние прифаќаме Зачувам,T/T, L/C за голема сума, Western Union за мала сума. Ако имате некои посебни барање,ве молиме да не информираат однапред,се облекуваат ќе се спакувани како на вашите барања. (Ние нормално прогласи ниска вредност,не се изјасни вистинска вредност, ако сакате посебна вредност, pls кажете му на продавачот или напишете во полето за пораки на вашата нарачка) 3.
Pls кликнете на "Купи Сега" копчето кога ќе го поставите цел, тогаш тоа ќе доведе до крај на плаќање, а вие може да остават порака во однос на мерењата и боја.кога ќе примите вашата исплата,ќе ви испрати е-мејл или порака да ја проверите фустан информации,како што се Големината,Бојата и сите други requestments.

Детали

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 14W
Тип На Објект:
Мајката на Невестата Фустани
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
скромни велејќи
Силуета:
Обвивка
Моден Елемент:
едноставна
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Appliques,Beading,Чипка
Број На Модел На:
LE10
Фустани Должина:
Чај-Должина
Sleeve Стил:
Со Јакна
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Сатенски
vestido longo:
Свадба Настани
вечер фустани:
долго фустани вечер
Партија фустани:
Пром Фустани
долго чипка вечер фустан:
увезени-партија-фустан
Секси Долго Вечер Фустан:
Vestido Долго Де Феста
долгите вечерни фустани:
вечер gown
дубаи kaftan:
Долго Партија Облечи
Формално Фустани:
Вечерните Фустани
Мајката на Невестата Фустани:
долго вечер фустан 2017 нови пристигнување формално фустани
жените формално фустани:
Се Облекуваат За Партијата Вечер, Во Домот
Свеж

Избор на клиенти