.

.

New
Принцезата Слатка лолита кошула BOBON21 пинк, green Повеќе декорација чипка панк папагал т-маица шие-на перл пенливи дијамант t0832

Принцезата Слатка лолита кошула BOBON21 пинк, green Повеќе декорација чипка панк папагал т-маица шие-на перл пенливи дијамант

DEN 860.00
DEN 955.20

Стока
Достапно.

html Ние сме многу благодарни да ве информираме дека ние немаме.
Почитувани принцеза, Кинеската нова година е зад аголот,ве молиме да забележите дека Кина пост центар ќе биде остатокот од 2018-2-12 додека 2018-2-26 , ние препорачуваме да користите ЕМС или DHL ако сте во брзање,или ве молиме да ни помогне да се прошири на превозот време за повеќе 20days како што е подолу,ќе испрати ПОБРЗО ,ви благодариме http : //help.Но, можеме да се одбележи парцела како ПОДАРОК или прогласи ниска вредност за да се избегне данок.2 шопинг продавница специјализирана за лолита чевли и чанти ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство правиме бесплатен превозот од Кина пост-mail или epack за точката која единствена тежина не е повеќе од 0.com/extend_shipment_date. Ако не сте задоволни со нашата објект,ние прифаќаме враќање во рок од 30 дена. Returnning цената е купувачот одговорност ако нема проблем околу објектот.
За данок на
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот
Кина Пост Воздух Пошта е евтино, но побавни. Повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат.
Политика На Враќање
1.Нормално, тоа е 10-25working дена,ако сте во брзање,ве молиме изберете ЕМС : 7-10days,или DHL : 3-5days.
Даде се обиде и доверба нас,ние ќе ви покаже слатка фантастичниот свет. Ве молиме цел предмети со притискање на "плати сега",но не притискајте лозинка за да се заврши на плаќање,тогаш ние може да се најдат на вашата цел во системот и промена на цена за вас ,тогаш ние ќе ве контактираме за да ја проверите и да платат тоа,ви благодарам многу.

Детали

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Декорација:
Beading
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Пеперутка Ракав
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Памук,Ацетат
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
sleeve тип:
редовни ракав
ткаенина главниот состав:
31% содржина од 50%
Моделирање:
Директно
графички модели за жените s облека ':
животно мода елемент
Боја Стил:
Природна Боја
Свеж

Избор на клиенти