.

.

New
2018 Белата Случајни Долго Големина Mens Хип хоп Блузи StreetWear екстра долг tee кошули за мажи Longline маичка на Кратки Ракави tshirt

2018 Белата Случајни Долго Големина Mens Хип хоп Блузи StreetWear екстра долг tee кошули за мажи Longline маичка на Кратки Ракави

DEN 288.00
DEN 575.04

Стока
Достапно.


Ние тоа го направи со
САД големина .
Големина ( CM) Градите Ширина Рамо Должина на Ракав Тело Должина, Висина и Тежина S 100 46 21 82 M 106 47 21.5 85 172-176 60-70kg L 112 49 22 88 177-184 70kg-80 XL 118 51 22.5 91 184-190 80kg-85kg 2 XL 122 53 23 94 >190cm >85kg

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
MRMT
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Стил:
Кратко Sleeve
Маскирани:
No
боја:
Бела,Црна,Ејми,Сива,Сина
meterial:
Памук,100% Памук, т кошула,од Легиран zip,zip т кошула ,памук т кошула
Заштита:
60 дена наплата,5 % попуст следна цел,
Должина На Ракав:
Кратко sleeve т кошула ,кратки ракави ,краток т кошула ,
Стил:
Мода,хип хоп, улица носат,улица,долго големина
Други:
Бренд т кошула,причинско-т кошула,блузи,Бренд,причинска
За:
мажи,мажи т кошула ,мажите долга кошула,долга кошула за мажи
Погледнете:
висок квалитет,се вклопуваат добро, носат добро,брза испорака
Стил:
Моден
Свеж

Избор на клиенти