.

.

New
Скелетот возење велосипед смешно print T-shirt нови лето велосипед т-маица момче секојдневен homme черепот т-маица врвот бренд Moe Cerf J9-7#

Скелетот возење велосипед смешно print T-shirt нови лето велосипед т-маица момче секојдневен homme черепот т-маица врвот бренд

DEN 294.00
DEN 408.00

Стока
Достапно.


Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Информации За Производот
Состојба : 100% Сосема нов
Боја : Како што е прикажано
Големина : S M L XL XXL XXXL(со водат ткаенина)
Пакет : Индивидуално спакувани со пластична кеса
Драг пријател, Нашиот Т маици се Азиските Големина
Ве молиме изберете ја вашата големина база на табелата подолу
(±1-2cm се разликува поради m anual мерење)
За Плаќање
1.Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин.Ние брод надвор на стоки преку Ali Express Стандард за Испорака , можете исто така да изберете DHL, EMS ако итна. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ве молиме да ја плати во рок од 7days од цел
За Превозот
1.
Гаранција и Гаранција
1. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Имаме следење на број за вас по испраќање на стоката, можете да проверите вашиот пакет онлајн на било каде.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
Moe Cerf
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Модални,Полиестер,Spandex
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Черепи
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Плетени
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Свеж

Избор на клиенти