.

.

New
Новиот Т Кошули Унисекс Смешно Блузи Tee Бренд Облека Лето Блузи Хип Хоп Aeroclassic Миг 21 Борбени Авиони Т кошула

Новиот Т Кошули Унисекс Смешно Блузи Tee Бренд Облека Лето Блузи Хип Хоп Aeroclassic Миг 21 Борбени Авиони Т кошула

DEN 612.00
DEN 719.52

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Свеж

Избор на клиенти