.

.

New
Најновите Стилови Резервоарот Оган Логото на Т-маица Врвот Мажите Т кошула Нов Дизајн и Висок Квалитет на Млади Облека Може да се прилагоди Moe Cerf H3-1#

Најновите Стилови Резервоарот Оган Логото на Т-маица Врвот Мажите Т кошула Нов Дизајн и Висок Квалитет на Млади Облека Може да

DEN 412.00
DEN 556.32

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
Moe Cerf
Стил:
Streetwear
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Полиестер,Модални
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Крпеница
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Плетени
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Свеж

Избор на клиенти