.

.

New
Есен и зима НОВИ ПОСЛЕДНИОТ ОД НАС Т Бела КОШУЛА кул мода обичните смешно добар квалитет Памук Долг ракав мажите Блузи & Tees

Есен и зима НОВИ ПОСЛЕДНИОТ ОД НАС Т Бела КОШУЛА кул мода обичните смешно добар квалитет Памук Долг ракав мажите Блузи & Tees

DEN 636.00
DEN 815.52

Стока
Достапно.

Answer : ___________________________ NOTE : 1. Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое пред да купите. 2. Објектот боја може да се разликува малку, како и боја во различни вид на компјутерски монитори може да биде малку различен. 3. Ве молиме овозможи 1-2cm отстапувања поради прирачник за мерење. Ви благодариме за разбирањето!

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Ткаенина Тип:
Worsted
Материјал:
Памук
Бренд Име:
ГОРЧЛИВО КАФЕ
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
No
Свеж

Избор на клиенти