.

.

New
Мажите Crossfit Долг Ракав Компресија Кошула Чудо 3D Суперхерој Супермен Т Кошула Хулахопки Фитнес Мажите Блузи & Tees

Мажите Crossfit Долг Ракав Компресија Кошула Чудо 3D Суперхерој Супермен Т Кошула Хулахопки Фитнес Мажите Блузи & Tees

DEN 311.00
DEN 575.52

Стока
Достапно.


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
l посакуваме среќни секој ден
Забелешка : Овие маици се печатени и во зависност од вашиот екран RGB поставување - ко наш може да се разликуваат


Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Ткаенина Тип:
Џерси
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Spandex
Маскирани:
No
Продажба со Pack:
No
Sleeve Стил:
Тесни ракав
Стил:
Хип Хоп
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
TUNSECHY
Стил:
Моден
Свеж

Избор на клиенти