.

.

New
Напад На Титан т кошула мажите мода машки момче т-маица Млади tee бела tshirt MR1015

Напад На Титан т кошула мажите мода машки момче т-маица Млади tee бела tshirt MR1015

DEN 414.00
DEN 689.28

Стока
Достапно.

Информација за производот : Asain Големина : S M L XL 2 XL 3 XL Боја : бела Ткаенина : Модални По продажба на услуги : Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да не информирате прво, пред да се отвори distupe, јас ќе се обидеме потрудиме да се реши и да ве направам среќни! Големина на Табела : ве Молиме изберете големина според нашите големина на табелата и вашиот големината на телото.
Внимание : Почитувани Купувачи, Сите T маици се Азиските Големина ,е помала од САД,ЕУ,велика БРИТАНИЈА,АУ големина, pls се провери големината на табелата кога го стави на ред! големина (cm) Рамо Градите Должина на Ракав cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен S 43 16.9" 92 36.2" 65 25.6" 16 6.3" М 44 17.3" 96 37.8" 66 26.0" 17 6.7" L 46 18.1" 100 39.4" 68 26.8" 18 7.1" XL 48 18.9" 106 41.7" 71 28.0" 19 7.5" XXL 51 20.1" 112 44.1" 73 28.7" 20 7.9" 3 XL 53 20.9" 116 45.7" 75 29.5" 20 7.9"
За големината, ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
Производ слика :

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Новина
Материјал:
Модални
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
78DREAZM
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Кратко Sleeve
Свеж

Избор на клиенти