.

.

New
2017 Најновите Модни Проблем Решен Рибарството Смешно 3D Испечатени Кратко Sleeve Tee Мажите Висок Квалитет Т Кошула / Бесплатен Превозот

2017 Најновите Модни Проблем Решен Рибарството Смешно 3D Испечатени Кратко Sleeve Tee Мажите Висок Квалитет Т Кошула / Бесплатен

DEN 480.00
DEN 527.52

Стока
Достапно.

Имаме следење на број за вас по испраќање на стоката, можете да проверите вашиот пакет онлајн на било каде.Ние брод надвор на стоки преку Кина, Воздухот Пост, можете исто така да изберете DHL, EMS ако итна. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Однапред ви благодариме за вашата corporation.откако ќе знаете вашето тело мерења,консултирајте се со Големината на Табелата на производот страници за вистински објект мерења за да се утврди која големина ти треба да ги купите. За Превозот :
1. Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Се истакна :
1. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава.Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин.Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Western Union, Alipay.Ние печати вашата т-маица со еколошки мастило.Перење настава : * Нема кајгана * Inside out * Ладна вода (не повеќе од 30 C).Ние не сме одговорни за било обичај должност увоз даночни обвинет од страна на купувачите земји.
За Плаќање :
1. големина на Рамо Биста Должина на Ракав cm / инчен cm / инчен cm / инчен cm / инчен S 44 / 17.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Свеж

Избор на клиенти