.

.

New
VERSMA 2017 Лето корејски Ulzzang Harajuku Прекумерно Неколку Tshirt Мажите Комбинација Лабава Маскирани Raglan Ракав Т Кошула Бренд Облека

VERSMA 2017 Лето корејски Ulzzang Harajuku Прекумерно Неколку Tshirt Мажите Комбинација Лабава Маскирани Raglan Ракав Т Кошула

DEN 738.00
DEN 857.76

Стока
Достапно.

Купувачот треба да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ние ќе се потрудиме да ги реши вашите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги.
Плаќање :
Alipay и сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Можете да оставите порака со вашата висина(CM) и тежина(KG) и ние ќе ви препорача големина за вас. Пред да се направи ред, можете да побарате од нас за помош ако не сте сигурни за големината.
Ние се надеваме дека можеме да се елиминираат непотребните проблеми во овој начин.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања.
Се надеваме дека ќе имаат совршен шопинг искуство во нашата продавница.
Ние ќе се снима видео и проверка на квалитетот на лекот внимателно кога ние пак вашиот парцела.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу пофалници. Тоа е 1 или 3 димензии помали од НАС и ЕУ големина.
Мерење на облека, кои што обично се носат. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека објектите се во нивната оригинална услови.Добредојдовте на нашата продавница!
Ве молиме овозможи 1-3cm грешки поради рачни мерења. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ако треба да се промени адресата откако ќе нарачате, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Sleeve Стил:
Raglan Ракав
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
VERSMA
Маскирани:
Yes
Материјал:
Полиестер,Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Половина
Стил:
Хип Хоп
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Крпеница
Свеж

Избор на клиенти