.

.

New
2017 Нови Пристигнување Мода Класичен Сите натпревар Солидна Долги Ракави Кошула Женски Пролет Секојдневен Плус Големина Домот Тенок Т-маица 63H 30

2017 Нови Пристигнување Мода Класичен Сите натпревар Солидна Долги Ракави Кошула Женски Пролет Секојдневен Плус Големина Домот

DEN 337.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Бренд Име:
СИГУРНИ XIAO ПРИКАЗНА
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
63H
Стил:
Повик
Декорација:
Чипка
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
боја:
Бела црна, црвена зелена сина, пурпурна Каки
Големина:
M L XL 2XL 3XL
Свеж

Избор на клиенти