.

.

New
ZANZEA 2018 Есен Зима Плетени Џемпер Секси Pullover Жените Блузи Лабава Причинско-V Деколте, Долг Ракав Скокач се Повлече Femme Плус Големина

ZANZEA 2018 Есен Зима Плетени Џемпер Секси Pullover Жените Блузи Лабава Причинско-V Деколте, Долг Ракав Скокач се Повлече Femme

DEN 448.00
DEN 688.80

Стока
Достапно.


ZANZEA Женска Дами Долги Ракави, Со Џебови Каузална Лабава V Деколте, Трикотажа Џемпер Pullovers
Боја : Сина,Розова,Сива,Црна,Беж
Големина : S,M,L,XL,XXL,XXXL
Материјал : 35%Памук+60%Полиестер+5%Spandex
Сезона : Есен
Опис на производот : V деколте,Секојдневен,Со Џебови
Пакет содржи : 1 Фустан
Внимание :
Големината може да биде 2cm/1 инчен неточноста поради рака мерење; Боја може да бидат малку различни, поради следат, ви благодариме за разбирањето!

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Декорација:
Џебови
Стил:
Повик
Бренд Име:
ZANZEA
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Јака:
V Деколте
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Свеж

Избор на клиенти