.

.

New
Новина Мажите Т-маица Грабеж Скејтборд очила за сонце Мачка Дизајн на 3D Печатење Т Кошула Смешно Лето Кул Т кошула Памук Undershirt L10-H13

Новина Мажите Т-маица Грабеж Скејтборд очила за сонце Мачка Дизајн на 3D Печатење Т Кошула Смешно Лето Кул Т кошула Памук Undershirt

DEN 556.32

Стока
Достапно.

Ве молиме да ја плати во рок од 7days од цел За Превозот 1.Ние брод надвор на стоки преку Ali Express Стандард за Испорака, можете исто така да изберете DHL, EMS ако итна. Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.
Драг пријател, Нашиот Т маици се Азиските Големина
Ве молиме изберете ја вашата големина база на табелата подолу
(±1-2cm се разликува поради прирачник за мерење)
Ако било прашање ,pls бидете сигурни дека за да контактирате со нас,Ние ќе се обезбеди пред-продажба големина консултации и добар по продажба на услуги!
Состојба : 100% Сосема нова Боја : Како што е прикажано Азија Големина : S M L XL XXL XXXL(со водат ткаенина) ckage : Индивидуално спакувани со пластична кеса
Поврзани Производи-
ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ -
Физички екранот
ФАБРИКАТА ЈА ВИДИТЕ-
За Плаќање 1.Ние ќе брод за излез на стоки во 5-7 дена, стоката ќе пристигне во 5-45 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори. Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Најлон,Модални,Памук
Стил:
Streetwear
Бренд Име:
Moe Cerf
Ткаенина Тип:
Плетени
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Кратки Ракави
Шаблон Тип:
Животните
мажите т кошула стил:
хип хоп т кошула
tee кошула homme стил:
мажите т кошула мода 2017
смешни т кошула Процес:
машки маици
хомер т кошула :
битник т кошула
pantter стил :
Грозоморниот Черепот Рака Скејтборд
Свеж

Избор на клиенти