.

.

New
Лето МУХАМЕД АЛИ Мажите Т Кошула Хип Хоп Легендата на Т-маица Гроздобер Бренд Облека Hipstar Врвот Tee Кошули 80-10#

Лето МУХАМЕД АЛИ Мажите Т Кошула Хип Хоп Легендата на Т-маица Гроздобер Бренд Облека Hipstar Врвот Tee Кошули 80-10

DEN 294.00
DEN 408.00

Стока
Достапно.


Гаранција и Гаранција
1.Ние брод надвор на стоки преку CPAM, можете исто така да изберете DHL, EMS ако итна. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Имаме следење на број за вас по испраќање на стоката, можете да проверите вашиот пакет онлајн на било каде.Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими. Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава.Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад.
Се истакна :
1.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Карактер
Стил:
Streetwear
Материјал:
Модални,Полиестер
Бренд Име:
Moe Cerf
Ткаенина Тип:
Плетени
Маскирани:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Свеж

Избор на клиенти