.

.

New
Есен нови долги ракави Т - маица Тенок крои јака women 's памук дното кошула мода

Есен нови долги ракави Т - маица Тенок крои јака women 's памук дното кошула мода

DEN 783.00
DEN 955.20

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Крпеница
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Бренд Име:
longqibao
Ткаенина Тип:
Worsted
Материјал:
Памук,Полиестер
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Свеж

Избор на клиенти