.

.

New
Женска Пот е Масти Плаче Смешно Фитнес Тренингот Култури Блузи Т Кошули

Женска Пот е Масти Плаче Смешно Фитнес Тренингот Култури Блузи Т Кошули

DEN 684.00
DEN 759.84

Стока
Достапно.


Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. APO/FPO/DPO Превозот
Ние се извинуваме што P. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. Но, ние ќе рефундирање на вашите плаќање за изразат испорака(ако имате платени) на вашата сметка во рок од 24 часа. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.Не пресврт или висат суво за да се избегне деформација, 3. За НАС територии, ве молиме оставете коментар кога ќе ставање на ред. Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . Кутии и воени адреси (APO, FPO) не може да биде донесено. За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.
Ај Кошула онлајн продавница не се продава врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност. Исто така, имаме ОК тим да ги тестираат вашите нарачани производи се функционира правилно пред тие да се спакувани и испратени до вас.

Детали

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
Lexiu Yibai
Материјал:
Полиестер,Lycra
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Appliques
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
CLYL624
Стил:
Моден
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Свеж

Избор на клиенти