.

.

New
година Нови Fashionautumn и зима men 's печатени круг вратот sweatshirt со долги ракави простор маица D025

година Нови Fashionautumn и зима men 's печатени круг вратот sweatshirt со долги ракави простор маица D025

DEN 1103.52

Стока
Достапно.


2016 година Нови Fashionautumn и зима men 's печатени круг вратот sweatshirt со долги ракави простор маица D025

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Новина
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Џерси
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
редовни ракав
Свеж

Избор на клиенти