.

.

New
Кул Hawkins Waffles Стока Т Маици Со Кратки Ракави Mens Памук Голема Големина Графички Tee Кошула

Кул Hawkins Waffles Стока Т Маици Со Кратки Ракави Mens Памук Голема Големина Графички Tee Кошула

DEN 644.00
DEN 1056.00

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Плетени
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Бренд Име:
BONJEAN
Состојба:
Нов со ознаки
Место на Потекло:
Кина
дизајн:
Дигитални Печатени
Еластичноста:
еластичен
Мека индекс:
Мека
Големина:
XS S M L XL XXL XXXL
Возрасна Група:
Возрасни
Повод:
Улица Дом Канцеларија
Сезоната:
Лето
Име:
обичај т кошула
Свеж

Избор на клиенти