.

.

New
Прекумерно Возрасен Човек NOUVELLE DU TRAVAIL tshirt Geek Зборови Луксузни т-маица мажите формално Носии

Прекумерно Возрасен Човек NOUVELLE DU TRAVAIL tshirt Geek Зборови Луксузни т-маица мажите формално Носии

DEN 622.00
DEN 1152.00

Стока
Достапно.

Ние ќе рефундирање на вашите нарачки веднаш штом ќе може да. Сите предмети во нашата продавница ќе бидат тестирани пред пакување.Ако не сте задоволни со нашите производи ,тоа може да биде retumed во 7 дена откако ќе се регистрираа пакет
· 3.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
3)Ако сакате стоки earily испраќаат, ве молиме да плаќаат екстра за промена EMS,курирската служба DHL.Ве молиме да се забележи дека returened точка мора да биде во оригинална услови и купувачот треба да голи враќање такси превозот.
Добредојдовте на нашата продавница!
Нашата големина е Азија големина, тоа е околу 1-2 димензии помали од Европа, ве Молиме обратете се на
големината форма пред да се купи, Било какви прашања ве Молиме слободно контактирајте со нас!
Големина Форма :
Бренд :
Производот Се Прикаже :
Пратката Методи :
1).
2)Бесплатен превозот за да ја изберете земјата, ве молиме проверете превозот и пакување за детали.
Враќање & Наплата :
· 1.Вашето задоволство е навистина важно за нас.
Испорака :
1)Ние брод предмети преку EMS, DHL, e Packet,Кина пост воздух mail. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации,ние ќе се потрудиме да
решавање на било какви проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
HU&GH
Стил:
Streetwear
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Ткаени
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
зборови
Број На Модел На:
12301806-UM
Материјал:
100% Памук
мажите големина:
XS,S,M,L,XL,XXL,XXXL
Должина На Ракав:
Кратко Sleeve
Шаблон Тип:
Печати
Јака:
Околу Врат
Стил:
Моден неврзан
превозот:
Бесплатен превозот за Повеќето Contries
боја:
Црна,Бела,Сива,Црвена,Морнарица,Heather,Зелен,Природни,Виолетова,Сина,Жолта
Свеж

Избор на клиенти