.

.

New
секси т-маица жените блузи долг ракав оглавник врвот tees Секси Backless Бела Девојка т кошула 90 е сечење на врвот Feminina Жените Блузи Tee Кошула

секси т-маица жените блузи долг ракав оглавник врвот tees Секси Backless Бела Девојка т кошула 90 е сечење на врвот Feminina

DEN 598.00
DEN 854.40

Стока
Достапно.

Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Шупливи Надвор
Бренд Име:
QXSLZQ
Стил:
Повик
Број На Модел На:
0267
Ткаенина Тип:
Плетени
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Свеж

Избор на клиенти