.

.

New
Тренди машки Страна Сплит Хип Хоп Палецот Дупка Ракави Glovers Долг Ракав Tyga Грабеж Стил Врвот Tee Т Кошула Памук О-Вратот Мажите Облека

Тренди машки Страна Сплит Хип Хоп Палецот Дупка Ракави Glovers Долг Ракав Tyga Грабеж Стил Врвот Tee Т Кошула Памук О-Вратот

DEN 926.00
DEN 1089.12

Стока
Достапно.

100% Сосема Нов И Висок квалитет на Азија Големина ,Не НИ Големина, ве Молиме проверете вистинските мерење наведени пред наддавање.Големина грешка, повеќе или помалку, 2-3cm е нормално. (1 инчи=2.54 см, 1 cm=0.3937 инчи)

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Долг Ракав
Стил:
Повик
Бренд Име:
Љубов Myun
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Свеж

Избор на клиенти