.

.

New
2017 Нови Жени Секси Т Кошула Лето Сечење На Врвот Еден Рамо Исклучување Irrerular Маици Женски Бонбони Боја Кратко Sleeve Блузи

2017 Нови Жени Секси Т Кошула Лето Сечење На Врвот Еден Рамо Исклучување Irrerular Маици Женски Бонбони Боја Кратко Sleeve Блузи

DEN 170.00
DEN 180.96

Стока
Достапно.

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели. Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет! Материјал : Полиестер Боја : Бела Стил : Мода Секси Жени Врвот со Големина : S M L XL 2 XL Големина на Табелата
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Она Што Ќе Добиете :
1 x Врвот
Преглед :

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
hirigin
Облека Должина:
Краток
Број На Модел На:
жените т кошула
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Декорација:
Никој
Јака:
Slash вратот
Sleeve Стил:
Редовни
Свеж

Избор на клиенти