.

.

New
Онлајн ХИПИ ВОЛКОТ Tees Кошула Човек Краток Ракав Памук XXXL Кошула

Онлајн ХИПИ ВОЛКОТ Tees Кошула Човек Краток Ракав Памук XXXL Кошула

DEN 644.00
DEN 1056.00

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Плетени
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Бренд Име:
BONJEAN
Состојба:
Нов со ознаки
Место на Потекло:
Кина
дизајн:
Дигитални Печатени
Еластичноста:
еластичен
Мека индекс:
Мека
Големина:
XS S M L XL XXL XXXL
Возрасна Група:
Возрасни
Повод:
Улица Дом Канцеларија
Сезоната:
Лето
Име:
Сопствени Оригинални Т Кошула
Свеж

Избор на клиенти