.

.

New
2017 Лето Женска Backless Исклучување sholder Половина Одблесокот Ракав Шупливи Од Т Кошула Дами Плус Големина Памук Тврда О-Вратот Tee Кошула

2017 Лето Женска Backless Исклучување sholder Половина Одблесокот Ракав Шупливи Од Т Кошула Дами Плус Големина Памук Тврда О-Вратот

DEN 630.00
DEN 969.60

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Декорација:
Шупливи Надвор
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Половина
Бренд Име:
QINSIR
Облека Должина:
Редовни
Свеж

Избор на клиенти