.

.

New
BONJEAN Мајка На Момчето Писмо Печатење на маици Жените Блузи 2017 Лето Памук Кратко Sleeve O-вратот на Повик Плус Големина Дами Tshirt

BONJEAN Мајка На Момчето Писмо Печатење на маици Жените Блузи 2017 Лето Памук Кратко Sleeve O-вратот на Повик Плус Големина Дами

DEN 381.00
DEN 401.28

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Број На Модел На:
AL0113
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
BONJEAN
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
C:
Црна, Сива Р
S:
S M L XL 2XL 3XL
O:
т кошула
other1:
tshirt жени
Other2:
смешни т кошули
Свеж

Избор на клиенти