.

.

New
НО, ПРВО КАФЕ Писма Жените т кошула Мода Врвот Tees Црно Бела S-XXXL Капка Брод

НО, ПРВО КАФЕ Писма Жените т кошула Мода Врвот Tees Црно Бела S-XXXL Капка Брод

DEN 376.00
DEN 470.40

Стока
Достапно.


Материјал : Памук
Боја : како се покаже
Големина : S-M-L-XL-XXL-XXXL
Сите Производи Во Акции Во Текот На Годината,Пад На Превозот Supprot

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
TZ200-315
Бренд Име:
ZYTJY
Свеж

Избор на клиенти