.

.

New
Топла Продажба Бренд Т Кошула Жените Година Лето Мода Везови Т-маица Жените Долг Ракав Tshirt Црна/црвена/Блузи Tee Кошула Femme

Топла Продажба Бренд Т Кошула Жените Година Лето Мода Везови Т-маица Жените Долг Ракав Tshirt Црна/црвена/Блузи Tee Кошула

DEN 887.00
DEN 1055.52

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Декорација:
Вез
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
Петстотини деведесет и осум
Шаблон Тип:
Флорални
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Процесот:
Поставете дупчалка со спирална бургија,се Приклучи заедно
боја:
црна,Вино црвено,зелено
погодни за сезоната:
пролет,лето
Боја Стил:
Природна Боја
Стил:
Моден
Свеж

Избор на клиенти