.

.

New
2017 Пролет кошула крупни шарени Т-маица јака женска Strapless со кратки ракави лето правец на маици

2017 Пролет кошула крупни шарени Т-маица јака женска Strapless со кратки ракави лето правец на маици

DEN 570.24

Стока
Достапно.


Должина 50-55cm биста 80-100cm ракав 18cm

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
ZTM21
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
kiryaquy
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Свеж

Избор на клиенти