.

.

New
TOUSSAINT Женска Тишина т кошула XS-3XL Кратки ракави Женски Baymax tshirt Секојдневен Feminina Онлајн Шопинг

TOUSSAINT Женска Тишина т кошула XS-3XL Кратки ракави Женски Baymax tshirt Секојдневен Feminina Онлајн Шопинг

DEN 648.00
DEN 1200.00

Стока
Достапно.

Сите Tshirts се во Азија Големина Помала од НАС и Евро Големина, Pls Проверете ја големината пред да се купи.
Враќање & Наплата :
· 1. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации,ние ќе се потрудиме да
решавање на било какви проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Ќе добиете она што го плаќаат. Сите наши производи се со висок квалитет направи,никогаш нема да згаснат.
Испорака :
1)Ние брод предмети преку EMS, DHL, e Packet,Кина пост воздух mail.Сите наши слики може да се печати на мажи/жени, Долги/Кратки Ракави, ако имате било какви прашања, ве Молиме да бидат слободни да контакт.
Детали За Производот :
1.
2)Бесплатен превозот за да ја изберете земјата, ве молиме проверете превозот и пакување за детали.
Бренд :
Производот Се Прикаже :
Пратката Методи :
1).Ако не сте задоволни со нашите производи ,тоа може да биде retumed во 7 дена откако ќе се регистрираа пакет
· 3.Ве молиме да се забележи дека returened точка мора да биде во оригинална услови и купувачот треба да голи враќање такси превозот.Вашето задоволство е навистина важно за нас.Ние ќе рефундирање на вашите нарачки веднаш штом ќе може да. Сите предмети во нашата продавница ќе бидат тестирани пред пакување.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
HU&GH
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Животните
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
12179831-UM
Стил:
Новина
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Материјал:
100% Памук
жените големина:
S,M,L,XL
Должина На Ракав:
Кратко Sleeve
Шаблон Тип:
дигитален печатење
Јака:
Околу Врат
Стил:
Моден неврзан
превозот:
Бесплатен превозот за Повеќето Contries
боја:
Црна,Бела,Сива,Црвена,Морнарица,Зелена,Розова,Виолетова,сина,Жолта
Свеж

Избор на клиенти