.

.

New
COOLMIND памук астронаут косење на месечината печатени мажите Т кошула секојдневен кул мажите т-маица о-вратот мажите блузи tee кошули MO0119A

COOLMIND памук астронаут косење на месечината печатени мажите Т кошула секојдневен кул мажите т-маица о-вратот мажите блузи

DEN 295.00
DEN 377.76

Стока
Достапно.


100% ПАМУК
14675 ПОВЕЌЕ ЗАЧУДУВАЧКИ...
14722 ПРЕПОРАЧУВАМЕ... НА COOLMIND 100% памук астронаут косење на месечината печатени мажите Т кошула секојдневен кул мажите т-маица о-вратот мажите блузи tee кошули
WHITE & MAROON
СВЕТЛО СИНА & МОРНАРИЦА
СИВА & КРАЛСКА СИНА
ЈАГЛЕН & ЦРНА

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
НА COOLMIND
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Плетени
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Свеж

Избор на клиенти