.

.

New
Новата машка маица, со кратки ракави машка маица, мажи, Т-маица, со кратки ракави памук V јака

Новата машка маица, со кратки ракави машка маица, мажи, Т-маица, со кратки ракави памук V јака

DEN 308.00
DEN 616.32

Стока
Достапно.


1cm=0.3937 инчен
НАПОМЕНА :
· Нашата облека се 100% сосема нов
· Како сите наши облека се рака-пораби и клиентите скроени, на готовиот gown може да се разликува од околу 1-2 CM во одредени мерења.
· Да се осигурате дека вашата облека се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши фустани со дополнителни ткаенина во чини да се овозможи мала големина измени за да може да се направи лесно.
Големина
Должина
Биста
Рамо
Sleeve
(cm)
S
63
88
39
17
М
65
90
40
18
L
67
94
41
19
XL
69
98
42
19
XXL
71
102
43
20
3 XL
73
106
44
20

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
MRMT
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Јака:
V Деколте
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Маскирани:
No
Шема:
Полна Боја
Пигмент:
Бела, црна, сива, темно сива, зелена, кафе, вино црвено, сино
Големина:
S,M,L,XL,XXL,XXXL
Верзија -:
Тип Верзија
Јака Тип:
без јака
Модел:
Pullover
Јака форма:
V збор јака
Должина На Ракав:
Кратко Sleeve
погодни за сезоната:
Пролет, Лето, Есен
Грешка опсег:
1-2cm
Свеж

Избор на клиенти