.

.

New
Кратко Sleeve Блузи Нови Pitbull Американски Пит Бул Го Изнесе Куче Јака Mens Т Кошула

Кратко Sleeve Блузи Нови Pitbull Американски Пит Бул Го Изнесе Куче Јака Mens Т Кошула

DEN 611.00
DEN 671.52

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.Ако не ја знаете големината на селекција, ве молиме да ни кажете вашата висина(CM) и тежина(КГ), Може да укажуваат на тоа големина ние поради тоа, Но ќе треба да ги направат своите сопствени одлуки.
П : Може ли да го видите вистинското фотографии?
A : Да,се разбира,контактирајте со нас,ние ќе ја испрати на вистински фотографии за вас. Ако постои некој проблем, ве Молиме контактирајте со нас.
П : Кога пакетот пристигнување царината,не ми треба да го платат тарифните?
О : кога се пријават на царинските,пакетот на информации како подарок,вредност помала од $5,нормално тоа е лесно да се царинење. (±1-2cm се разликува поради прирачник за мерење).,Ве молиме контактирајте со нас.
П : Дали сте поддршка dropshipping цел?
A : Добредојдовте dropshipping,За dropshipping цел,Ние не се пополни сите информации во пакет.Сите наши производи се GILDAN Бренд за Облека, и ние за поддршка на сопствени слики, ве молиме контактирајте со нас слободно.Постојат 7 големини (S M L XL 2 XL 3 XL 4 XL) на располагање за следниве листата.
Заеднички Проблем :
П : Откако ќе се плати со цел,Колку дена испрати пакет?
A : 1~3 дена,како што знаете,на пари од банка, за да aliexpress сметка нормално треба 24 часа.Ние печати вашата т-маица со еколошки мастило.Перење настава : * Нема кајгана * Inside out * Ладна вода (не повеќе од 30 C). Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде $2 ПОПУСТ за вашата следна цел.
Производ inforamtion :
1.Дополнителна помош : На-барање за печатење ја намалува отпадот и се еколошки!
4. Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор.Ние брод надвор на стоки преку Кина, Воздухот Пост, можете исто така да изберете DHL, EMS ако итна. АЗИЈА ГОЛЕМИНА 1 инч = 2.Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.

Детали

Големина:
Asia Size S, Asia Size M, Asia Size L, Asia Size XL, Asia Size 2XL, Asia Size 3XL, Asia Size 4XL
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Свеж

Избор на клиенти