.

.

New
2017 Мажите Брз Сува Тренингот Gymming Врвот Кратко Sleeve Tees Спортски Работи Yogaing Компресира Фитнес Вежби маици Облека 4013

2017 Мажите Брз Сува Тренингот Gymming Врвот Кратко Sleeve Tees Спортски Работи Yogaing Компресира Фитнес Вежби маици Облека

DEN 569.00
DEN 1033.92

Стока
Достапно.


Пакет : Топ *1 парче
Answer : ___________________________ Note : линк е само за врвот,не вклучувајќи какви било други работи.
Услуга На Клиентите
Превозот
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Кина Пост Воздух Mail by default, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена,ако имаат некои посебни requirment за превозот,ве молиме контактирајте со нас пред цел.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Контактирајте со Нас на Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори веднаш штом е можно

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
.
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Spandex,Најлон,Полиестер,
Бренд Име:
VINTOHOXN
Ткаенина Тип:
Плетени
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Геометриски
Свеж

Избор на клиенти