.

.

New
Чисто бел Краток ракав панда се искачи Печати мода О-вратот на животните удобно т-маица Симпатична дизајн Лето популарни печатени Стил

Чисто бел Краток ракав панда се искачи Печати мода О-вратот на животните удобно т-маица Симпатична дизајн Лето популарни печатени

DEN 328.00
DEN 575.04

Стока
Достапно.

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе брод за излез на стоки во 5-7 дена, стоката ќе пристигне во 5-35 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори.Имаме следење на број за вас по испраќање на стоката, можете да проверите вашиот пакет онлајн на било каде.Ве молиме да ја плати во рок од 7days од цел
За Превозот
1.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Материјал:
Полиестер,Spandex
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Шарени
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Моден
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Бренд Име:
VagaryTees
Свеж

Избор на клиенти