.

.

New
OMILKA 2017 Лето Жените Маскирна Печатени Чипка Т Кошули Секојдневен Розова Сино Зелена Сива Кратко Sleeve V Вратот Streetwear Блузи Tee

OMILKA 2017 Лето Жените Маскирна Печатени Чипка Т Кошули Секојдневен Розова Сино Зелена Сива Кратко Sleeve V Вратот Streetwear

DEN 625.00
DEN 686.88

Стока
Достапно.


OMILKA 2017 Лето Жените Маскирна Печатени Чипка Т Кошули Секојдневен Розова Сино Зелена Сива Кратко Sleeve V Вратот Streetwear Блузи Tee
Предмет Тип : Жените Т Кошули/Чипка Блузи
Боја : Зелена Сива Сини Розова
Стил : Европа
Големина : S M L XL XXL XXXL
Материјал : Памук, Полиестер
Пакување : OPP Вреќа
Место на Потекло : Гуангжу, Кина

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Моден
Декорација:
Шупливи Надвор
Јака:
V Деколте
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
Т Кошули Жени
Бренд Име:
OMILKA
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
е-прилагодена:
Yes
Пакување:
OPP вреќа
Место на Потекло:
Гуангжу, Кина
Големина:
S M L XL XXL XXXL
боја:
Зелена Сива Розова Сина
Објектот Тип 1:
ланче врвот
Објект Од Тип 2:
Завој Блузи
Свеж

Избор на клиенти