.

.

New
Печатење О Деколте, T Кошула 2017 Кул Јадат, Спијат Кактус Повтори Дизајн Мажите Tee Кошула Кратко Sleeve Tees

Печатење О Деколте, T Кошула 2017 Кул Јадат, Спијат Кактус Повтори Дизајн Мажите Tee Кошула Кратко Sleeve Tees

DEN 480.00
DEN 527.52

Стока
Достапно.

Однапред ви благодариме за вашата corporation.
П : Може ли да го видите вистинското фотографии?
A : Да,се разбира,контактирајте со нас,ние ќе ја испрати на вистински фотографии за вас.ние ќе ви даде наплата или да го препрати или попуст било други начини.Ако не ја знаете големината на селекција, ве молиме да ни кажете вашата висина(CM) и тежина(КГ), Може да укажуваат на тоа големина ние поради тоа, Но ќе треба да ги направат своите сопствени одлуки.ние ќе се реши во разумен начин.
П : Дали сте поддршка dropshipping цел?
A : Добредојдовте dropshipping,За dropshipping цел,Ние не се пополни сите информации во пакет. Ако постои некој проблем, ве Молиме контактирајте со нас.
П : Што е превозот начин во вашата продавница?
A : Aliexpress Стандард Превозот Начин,тоа е брзо и безбедно,ако треба други превозот начини,ве молиме контактирајте со нас!(Сад преку E-пакет нормален 7~15 дена)
П : Кога производот изгубени на патот ,што можам да направам?
A : Контактирајте со нас кога не го добиете вашиот пакет,јас ќе испрати нов или да ви даде целосна наплата.Постојат 7 големини (S M L XL 2 XL 3 XL 4 XL) на располагање за следниве листата.
П : Кога ќе го добиете производот,јас не сакам производ,што да правам?
О : Кога производот не влијае на ре-продажба, може да се применува за 7 дена без причина да се вратат на локално локално врати,Товар на товар на купувачот. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.
Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Сите наши производи се GILDAN Бренд за Облека, и ние за поддршка на сопствени слики, ве молиме контактирајте со нас слободно.Кога производот не влијае на ре-продажба, може да се применува за 7 дена без причина да се вратат на локално локално врати,Товар на товар на купувачот. Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот.

Детали

Големина:
Asia Size S, Asia Size M, Asia Size L, Asia Size XL, Asia Size 2XL, Asia Size 3XL, Asia Size 4XL
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Свеж

Избор на клиенти