.

.

New
Лето девојка пурпурна памук удобно, кул Т-маица со црна цртан филм писмо , детска облека

Лето девојка пурпурна памук удобно, кул Т-маица со црна цртан филм писмо , детска облека

DEN 575.04

Стока
Достапно.

Подготовка на Време : 1-7 работни дена потребно е да се подготви вашата нарачка според бројни наредби секојдневно. Кога сте задоволни со нашите производи и услуги, вашиот позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ќе бидат високо ценети, што е еден голем ги охрабри за нас.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш ние ќе ја пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО.
За испорака :
1. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. Превозот МОРА да се поклопува со адресата на вашата нарачка.
Па таа одлучи да се изгради бренд кој беше добар квалитет, детска, но со разумна&прифатлива цена.
Бренд Позадина
KIWORLDS е во комбинација со деца и светот, која била изградена од страна на Hilarie Тсао.
Барање :
1.
Таа беше млада мајка и таа сакаше неговите деца многу, но едно нешто направи нејзиниот збунети,таа го најде тоа не беше лесно да изберете соодветна облека за своите деца, ниска цена, но низок квалитет, високо квалитетни, но екстравагантни цена, а во меѓувреме деца растеше многу брзо, и облека стана помал многу наскоро.

Детали

Дете НИ Големина:
24M, 3T, 4T, 5T, 6T, 7T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Пол:
Момчиња
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Бренд Име:
KIWORLDS
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
KS034A
Облека Должина:
Редовни
Свеж

Избор на клиенти