.

.

New
Секси Тенок Длабоко V Деколте, Краток Ракав Шарени Плетени Памук Крстот Комбинација Маици Жените Т Кошули 2017 Нова Мода Женска Блузи

Секси Тенок Длабоко V Деколте, Краток Ракав Шарени Плетени Памук Крстот Комбинација Маици Жените Т Кошули 2017 Нова Мода Женска

DEN 470.00
DEN 671.52

Стока
Достапно.


тука се и Големината на Разликите помеѓу различни земји,ве молиме да го прочитате мерење на Големината на Табелата и да се споредат со свој мерки за да го одберете вистинскиот големини.
Можете да им обезбеди на вашите мерки за нас да даде предлог ако ви треба помош.
кина (cm) (cm) (cm) (cm) ГОЛЕМИНА Рамо Биста Должина на Ракав S 33 60-90 50 12

Детали

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Број На Модел На:
т кошула, жени
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Spandex,Памук
Јака:
V Деколте
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
shintimes
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
т кошула, жени:
S M L XL XXL,XXL, плус големина големи димензии голема големина
Маици:
Роман Улица носат гроздобер ретро класичен повик на модата активни новина
vetement femme:
Пролет лето Есен Зима
Моделирање на облека:
секси тенка Еластична Личност шарени лабава сјајна
За луѓето:
Женски Жени, Г-ѓа Жена Девојка пропушти Дама Ѕвезда femininas
Моден Елемент:
газа, pleated, Светли бои,елегантни
Тип:
Облека се облекуваат за облека, Облека, Облека Резервоарот на Врвот Блуза Кошули
квалитет:
Висок квалитет бутик убава облека
Додадено време:
2017 нови 2016 година Топла продажба блуза Евтини Промотивни
жена елеганција Кошула:
Blusa Feminina
Свеж

Избор на клиенти