.

.

New
Момчињата Т Кошула Долг Ракав Детска Облека Деца Облека Момчиња Т-маица на Врвот за Момчиња Пролет, Есен 2017 Цртан филм Мечка Везови

Момчињата Т Кошула Долг Ракав Детска Облека Деца Облека Момчиња Т-маица на Врвот за Момчиња Пролет, Есен 2017 Цртан филм Мечка

DEN 514.00
DEN 571.20

Стока
Достапно.

(Единица : cm)
Ознака големина Возраст Должина Биста*2 Рамо Ракав Висина 100
3-4 T 41
29
25
37
100cm 110 4-5 T 44
31
27
40
110cm 120 5-6 T 46
33
29
43
120cm 130
6-7 T 50
35
30
46
130cm
140
7-8 T 53
37
31
49
140cm
Answer : ___________________________ Note : 1.
Вашето задоволство е наша извршување,па ако има нешто да се направи сте незадоволни,(вклучувајќи ги и нашите производи и услуги,или друга работа),ве молиме контактирајте со нас за да ви послужи повторно пред да се стави ред да го оспори, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ве молиме да ја потврдите вашата големина пред купување. Moneybookers
4. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Банкарски Трансфер
5. Ние само брод да се потврди цел адреси. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи подобро, се Надеваме да се вашиот најдобар снабдувач & пријател, ти Благодарам!
.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Western Union
1. Ви благодариме и среќно купување!
Повеќе убави предмети, ве Молиме одете мојата продавница да се купи
1.

Детали

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5T, 6T, 7T, 8T
Бренд Име:
preax
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Облека Должина:
Редовни
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
ELL17080308
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
оддел 1:
т риза за девојки
оддел 2:
момчињата т кошула
оддел 3:
детето т кошула sweatshirt
оддел 4:
т кошула бебе
оддел 5:
Т риза за бебе момчиња
оддел 6:
маици и т-маици за бебе девојки
оддел 7:
момчињата т кошули девојка врвот
оддел 8:
момчињата т кошула долг ракав
оддел 9:
девојки т кошула долг ракав деца т кошули
оддел 10:
детето долг ракав т кошула
Свеж

Избор на клиенти