.

.

New
2018 Нова Мода маица Сè е во Мускулите Черепот Обуки Тренингот Т-маица Секојдневен Tee Кошула

2018 Нова Мода маица Сè е во Мускулите Черепот Обуки Тренингот Т-маица Секојдневен Tee Кошула

DEN 609.00
DEN 609.12

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Свеж

Избор на клиенти