.

.

New
Нова Мода Куба Republica Del Sol, T-shirt Мажите Град Модерна Т Кошула Автомобил Графити Сликарство Смешно Цртан филм Обичните Црни Блузи

Нова Мода Куба Republica Del Sol, T-shirt Мажите Град Модерна Т Кошула Автомобил Графити Сликарство Смешно Цртан филм Обичните

DEN 599.00
DEN 950.40

Стока
Достапно.

Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно пред да нарачате.
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас на ПРВО место.
Ако сакате да се вратите на вашата предмети, ве молиме да се осигура дека предметите ќе се врати во добра состојба, со оригинално пакување. Нашите маици се изработени од 100% памук со квалитет загарантирана. Продавница Промоција : Купи 2 парчиња маици, ќе добиете $1 попуст.
Овие се најдобрите испорака компании Aliexpress соработува со. Толку повеќе ќе ви ги купите, повеќе ќе се спаси.
Време На Испорака :
Во Азија и Северна Америка, тоа обично трае 3-15 работни дена. Во САД, ние брод од страна на e-Пакет за објектот помалку од 2 KG. Answer : ___________________________ Note : Нашата т-маица големина е Азија Големина.
Ние ќе испрати замена или рефундирање откако објект се примени. Ние брод во светот.
Во други земји, ние брод од страна на Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Сингапур Пост, EMS, e-EMS, итн. Ние може да обезбеди производот слики за вас. Ние го поздравуваме уметници да се нудат модели за нас и да добијат пари од продажбата.
Во Јужна Америка и Африка, тоа обично се потребни 30-60 работни дена. Сите парцели имаат следење на броеви, ние ќе испратиме следење на информации за вас, како е можно вашата нарачка е испратена
5. Ние ќе брод вашата предмети во рок од 5 дена (освен празници), ние секогаш ќе се обиде да ја испрати својата цел, што е можно поскоро.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Цртан филм
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
YOYLAP
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни Кратки Ракави
Стил:
Повик
Карактеристики:
100% Памук, Дише Ткаенина, Не Исчезнат
Бои:
Црна,Морнарско Сина,Бела,Жолта,Сина,Црвена,Темно Сива,Зелена,Сива,Виолетова
Број На Модел На:
MO1YYCuba Republica Del Sol
Свеж

Избор на клиенти