.

.

New
2018 Нова Мода Лето Tee Кошула Америка ПРИДРУЖБА MK1 МЕКСИКО ИНСПИРИРАНА КЛАСИЧЕН АВТОМОБИЛ Т-МАИЦА маица

2018 Нова Мода Лето Tee Кошула Америка ПРИДРУЖБА MK1 МЕКСИКО ИНСПИРИРАНА КЛАСИЧЕН АВТОМОБИЛ Т-МАИЦА маица

DEN 609.00
DEN 609.12

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Свеж

Избор на клиенти