.

.

New
FORUDESIGNS Жените Т Црна кошула е Среќна Боја т кошула Флорални Chrysanthemum Tshirts за Жена Секојдневен Облека Блузи Femmes L XL

FORUDESIGNS Жените Т Црна кошула е Среќна Боја т кошула Флорални Chrysanthemum Tshirts за Жена Секојдневен Облека Блузи Femmes

DEN 835.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.

Можете да изберете сопствена слика во нашите производи.Откако ќе проверите дизајни,може да се одржи редот во линкови испраќаме кон вас;
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени
1.
За Превозот
Ние брод во светот од страна на E-пакет ,Кина Пост, Aliexpress Стандард Превозот EMS ,DHL,TNT и така натаму.
FORUDESIGNS е бренд кој е посветен на најжешките трендови,hightest квалитет и пристапни цени.
Ако не сте задоволни од услугата или кои било други проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни повратни информации,
и ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на било какви проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.net/en(Копирани на пребарувачот за да ја отворите
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Откако ќе ни ги испратите слика,нашата дизајнерка ќе направат дизајни за вас во рок од 2 работни дена; 4.
Ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на Трети лица услуга ,но ако вашиот парцела
не пристигна во рамките на очекуваното време ,pls контактирајте со нас ,ние ќе hep да ги пратите тоа и у еден добар одговор .обично тоа треба да додадете некои пари ,pls контактирајте со нас .Ние обезбедуваме капка shpping услуга ,исто така може да испрати слики да ви за препродава .Се разбира ,ние исто така може да брод надвор со epacket во други земји.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Материјал:
Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
жените т кошула
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
предмети:
жените маици
Повеќе Дизајн:
цвеќиња, коњ, мачка, куче, галакси, животни, emoji,черепот
Шаблон Тип:
Цветни Т Риза за Жените, дама, тинејџерите, помлади девојки
боја:
Како се покаже слика
Моден шема :
tee кошула femme
Функција:
тенок,еластичност,отпорна, мека, дише, удобно, топло продажба
дизајн:
3D печатење мода Сечење на Врвот Tees
Добредојде:
Обичај и Пад на Превозот
Стил:
Новина, Кул, Kawaii, Harajuku, Смешни,Стилски, панк
Име:
camisa feminina
Свеж

Избор на клиенти